Obrázky z Provence přehled

Obrázky z Provence
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105857/obrazky-z-provence-105857.jpg 5 37 37

Literárně-cestopisný průvodce do oblíbeného francouzského regionu. 2. doplněné vydání Pokračování úspěšných postřehů z půvabného regionu na jihu Francie zavede čtenáře do míst, kde se natáčel film Dobrý ročník, dozvíme se, kde v Provenci bydlí slavní lidé, nahlédneme do zákulisí filmového festivalu v Cannes, poznáme opravdové Saint-Tropez či ochutnáme Chateauneuf-du-Pape, vyhlášené nejlepším vínem světa za uplynulý rok. Všichni milovníci Provence se také mohou těšit na setkání se spisovatelem Peterem Maylem, který tento region tak proslavil. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obrázky z Provence. Přihlašte se a napište ho.

mol378
27.07.2019 5 z 5

Ach, Provence. Ze stránek voní tymián jak od Pagnola a člověk se dozví plno zajímavých věcí. Styl zpravodajský, ale vztah autora k té zemi je tam cítit.

Swaii
06.01.2018 5 z 5

Touhle knihou autor odstartoval moji posedlost Provence a Francií celkově a za to mu moc děkuji.

ddkk
20.11.2017 5 z 5

Výtečné, inspirace nad všechny průvodce. Při každé návštěvě této úžasné oblasti oprašuji tuto knihu. A doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Obrázky z Provence v seznamech

v dalších seznamech1x