Krevní msta přehled

Krevní msta
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538925/bmid_obet-mafie-krevni-msta.png 4 11 11

Oběť mafie série

< 2. díl

Do světa mafie vede pouze jednosměrka. Zdevastovaná Claire Sanderson je po sledu tragických událostí nucena čelit této kruté realitě. Stává se bossem mocné mafie zesnulého Ryana Williamse. Její pozici ale nikdo nehodlá respektovat. Okolo se přitom motá pohledný gangster, tvářící se jako spojenec. Jenomže i on má skryté úmysly, o nichž mladá mafiánka netuší. K tomu všemu jí po krku stále jde vlastní otec. Tvrdohlavá Claire se hrabe zpátky na nohy a prahne po krevní mstě víc než kdy předtím. Odhaluje ovšem tajemství, která pro ni vše mění. Zažívá bolest, o níž netušila, že ji zvládne ustát. A možná, že tentokrát ji opravdu neustojí. Protože, co když je to všechno úplně jinak? Zpoza opony vystupuje mafie mocnější než všechny ostatní, spolek, který stojí za vším, co se v životech Sandersonů událo…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krevní msta. Přihlašte se a napište ho.

evineckY
včera 4 z 5

Už dlouho jsem nebyla z knihy tak rozpolcená, smutná a vzteklá.
Z té bezmoci mi tekly slzy. Člověk si vůbec neuvědomuje, ani si neumí představit, že takové zvěrstvo se opravdu děje po celém světě mužů na úkor žen. Zvířatům bych ublížila, kdybych takové zrůdy k nim pojmenovala.
Doufám, že třetí část bude trošku optimističtější, protože je mi smutno.
Kniha je ale skvěle napsaná a můžu jen doporučit.

Sysel
21.06.2024 5 z 5

Já tuhle autorku asi nesnáším :D jako proč, kdy, jak? Co to vlastně? Já nemůžu nic moc prozradit, ale vlastně od začátku do konce to byla jízda bez přestávky. Pořád, ale opravdu pořád byla nějaká akce, která nesla samozřejmě reakci.

Jita160
17.06.2024 5 z 5

Kdo propadl kouzlu této mafiánské sérii tak věřím ,že i pokračování vás nezklame.
Spíš naopak tady Adéla ještě o dost přitvrdila. Je to strhující nelítostný příběh u kterého máte až morbidní zvědavost jak se mladá mafiánka popere se svým těžkým osudem. Protože narušená mysl jejího otce nezná hranic je nelítostný a krutý i když jde o jeho vlastní dceru.
Mám ráda příběhy kam nás spisovatel někam nasměruje a vzápětí nám vezme vítr s plachet ,protože vše je úplně jinak...?
Rozhodně se těším na poslední díl u kterého absolutně netuším co nám přinese.... do té doby musím být napnutá jak kšandy.
Skvělé Adélo!!!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krevní msta v seznamech

v Právě čtených1x