Obchodník s hudbou přehled

Obchodník s hudbou https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407344/bmid_obchodnik-s-hudbou-Aqj-407344.jpg 4 100 100

Frank si pronajme krámek v zapadlé anglické uličce a začne v něm prodávat to, co je mu nejbližší – desky s hudbou. Nahrávky všech žánrů, délek i kvality zaplní prázdný obchod. Pro každého, kdo vejde dovnitř, vybere Frank tu pravou desku. Nezáleží na vkusu, náladě nebo věku, každému vybere to, co právě potřebuje. Žádná magie. Stačí jen naslouchat. Život poklidně plyne na vlně hudby a každodenního života spolu s ostatními obyvateli této uličky. Ale ačkoliv má Frank dar empatie a citu pro to, co potřebují ostatní, on sám zůstává starým mládencem. Jednoho dne omdlí před obchodem dívka. Frank a jeho přátelé se jí ujmou, ale jakmile se jí udělá lépe, zmizí. Všichni se ptají: "Kdo je ta dívka:" "Proč má zelený plášť?" "Je to doktorka?" "A co ten její německý přízvuk?" Ale Frank neslyší... zamiloval se. Dívka se vrací a pomalu mezi nimi vzniká...láska? Má šanci na úspěch?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Music Shop , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obchodník s hudbou. Přihlašte se a napište ho.

Pavlaj
09.05.2024 4 z 5

Takový milý, příjemný příběh, který mě zaujal atmosférou thatcherovské Anglie a přednáškami o hudbě. Příběh nic extra, ale hudební vsuvky a tipy jsou fajn.

babicka_amalka
25.02.2024 4 z 5

samotný příběh celkem všední, ale ty pasáže o hudbě, skladbách, gramodeskách - ty jsou prostě úchvatné (a velmi inspirující)!

lea25
07.02.2024 5 z 5

Mám ráda tyhle knihy,které jsou o ničem a o všem.Od strany 227 jsem to musela dočíst už do konce.
Mělo to svoje kouzlo před rokem 89 a vzrušení,jestli se dostane i na mě nová deska,na kterou jsem stála frontu v Alfa pasáži v Brně.Pár jich doma ještě mám...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Obchodník s hudbou v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x