O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem přehled

O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446165/bmid_o-velikonocnim-zajickovi-julince-a--94Y-446165.jpeg 3 6 6

Poetická něžná pohádka básnířky Zuzany Špůrové o dětském strachu před nemocnicí a doktorskými úkony a noční samotou je svědectvím o bohatství dětské fantazie, jež pomáhá v nečekaných situacích, které děti zaskočí a rozesmutní. A je spolehlivým můstkem ke kreativitě a komunikaci dětí, když se ocitnou samotné v cizím prostředí. Jůlinka si díky zajíčkovi najde v nemocnici kamaráda a sebe i jeho zbaví hrůzy z injekcí a doktorů. Děti se přece potřebují brzy uzdravit a vrátit se domů na Velikonoce. Křehké obrázky Andrey Tachezy půvabný text pěkně ilustrují.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem. Přihlašte se a napište ho.

bibi.r
25.07.2020 3 z 5

Pro děti od 5 let.
Pobyt v nemocnici není příjemný nikomu, tím méně dětem, které u sebe nemohou mít některého z rodičů.
Příběh v této knížce o malé Jůlince plný fantazie, naděje, pochopení i podpory může pomoci.
V příběhu jsou však občas místa, která mi absolutně nedávala smysl. Jako kdyby tam utekla snad z jiné knihy.
Ilustrace Andrey Tachezy mě tentokrát neoslovily.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O velikonočním zajíčkovi, Jůlince a měsíčku za nehtem v seznamech

v dalších seznamech3x

pro děti od 6 let