O překážkách na duchovní cestě přehled

O překážkách na duchovní cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239410/bmid_o-prekazkach-na-duchovni-ceste-0dd-239410.JPG 5 5 5

Guru Rinpočhe, jenž byl zván také Padmasambhava, "Zrozený z lososu", je proslulým autorem Tibetské knihy mrtvých. Tyto základní pokyny pro duchovní cestu nechal kdysi uschovat před nepřízní času spolu s dalšími texty v tibetských horách. jsou proto známy jako termy, "skryté poklady". Po tisíci letech nastává doba, kdy se prastaré tajemství, jež nás spojuje, otevírá opravdu všem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O překážkách na duchovní cestě. Přihlašte se a napište ho.

monngoll
27.04.2023 5 z 5

"Stálé vnímaní časnosti a smrti je kořenem vší cnosti. V žádné chvíli života nezapomínej na přítomnost smrti. Za žádných okolností neodkládej tento velký apel. Zapomnění smrti a pomíjivosti je počátkem všech temných kroků, pramenem klamných připoutání mysli k věcem, jako kdyby byly věčné. Meditujte o smrti a podmíněnosti. Jestliže se povědomí smrti nezakotví hluboko v prameni vašeho myšlení, vytryskne odtud spusta bludů."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O překážkách na duchovní cestě v seznamech

v dalších seznamech1x