O mašinkách přehled

O mašinkách https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128004/o-masinkach-128004.jpg 4 51 51

Mašinky a vlaky, semafory taky, výpravčí i závory, taky myšky na poli Nevěříte? Tak se rychle přesvědčte! Naše knížka je plná vláčků od nejstarších po Pendolino, ale v příbězích nechybí ani děti, trpaslíčci a zvířátka. A všechno se vesele točí kolem kolejí (pohádky na kolejích)

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O mašinkách. Přihlašte se a napište ho.

mataaskorice
11.03.2024 4 z 5

Čtyřleťačka nadšená. Mně se pohádky líbily, rozjezd byl slabší, postupně byly ale příběhy zajímavější nebo jsem se už zkrátka napojila na kahounovskou vlnu. Ke knížce se jistě budeme čas od času vracet.

Lenka339
04.10.2023 5 z 5

Milé čtení pro milovníky mašinek. Krátké příběhy vhodné i pro menší děti a pěkné ilustrace.

Vendyorit
06.03.2023 5 z 5

Velmi originální příběhy, milé a se zajímavým koncem. Rozhodně doporučuji pořídit všem malým milovníkům vláčků. Klidně bych uvítala více ilustrací, protože jsou opravdu hezké, ale i tak je kniha celkově velmi povedená a líbí se moc i mému 2letému synovi, přestože obsahuje dost pro batolecí věk náročných slov.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O mašinkách v seznamech

v Právě čtených1x