Nové příběhy Staré dámy: Tour de France a klíčové události cyklistických závodů Giro dItalia a Vuelta a España 2014–2023 přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538769/bmid_nove-pribehy-stare-damy-tour-de-france-a-klicove-udalos.jpg 5 1 1

Kniha navazuje na výpravnou publikaci Příběhy Staré dámy, popisující reportážní formou první stovku ročníků nejslavnějšího cyklistického závodu světa, které se uskutečnily do roku 2013. Tentokrát se autor detailně věnuje poslednímu desetiletí Tour de France, jak je na vlastní oči coby reportér ve Francii zažil. Zároveň kniha nabízí pohled i na klíčové události dalších dvou největších cyklistických závodů Giro d'Italia a Vuelta a Espaňa, čímž vytváří plastický obraz cyklistického dění na třítýdenních závodech v celém tomto období. Součástí knihy jsou životní příběhy největších hvězd Tour de France i unikátní osobní výpovědi všech českých cyklistů, kteří se v letech 2014–2023 Tour zúčastnili, v čele s Romanem Kreuzigerem, Leopoldem Königem a Zdeňkem Štybarem. Knihu doprovází bohatý fotografický materiál i výsledkový a statistický servis.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové příběhy Staré dámy: Tour de France a klíčové události cyklistických závodů Giro dItalia a Vuelta a España 2014–2023. Přihlašte se a napište ho.

Teribli
včera 5 z 5

Skvělé, přestože nejsem fanynka cyklistiky, knihu jsem si užila jako někdo, kdo se o nejznámějším závodě světa dozvídá úplně první informace, o závodnících, skandálech, historii. Moc dobře zpracované.

Královna, Dům na konci ulice a další knižní novinky (24. týden)

09.06.2024

Kniha Nové příběhy Staré dámy: Tour de France a klíčové události cyklistických závodů Giro dItalia a Vuelta a España 2014–2023 v seznamech