Nočný zápisník přehled

Nočný zápisník
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360966/bmid_nocny-zapisnik-LaJ-360966.jpg 1 1 1

Jedinečná tvorivá kniha pre nespavcov, nočné sovy a všetkých, ktorí nedokážu po ľahnutí si do postele okamžite zaspať. Nočný zápisník im dáva príležitosť, aby prostredníctvom množstva zábavných cvičení odhalili, aké myšlienky im bránia v spánku a prečo ich vlastne majú. Vypracovanie originálnych cvičení vám síce nezaručí, že okamžite zaspíte, pomôže vám však zbaviť sa napätia, pochopiť vlastné myslenie a potešiť sa z toho, čo všetko ste vo svojej mysli objavili. Jednoducho formulované a ilustrované cvičenia vás pritom vôbec nezaťažia, práve naopak, dokážu vás upokojiť natoľko, že sa aj nad prípadnými menej radostnými myšlienkami, ktoré o živote a sebe možno máte, nakoniec pousmejete.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nočný zápisník. Přihlašte se a napište ho.

Lessana
19.04.2020 1 z 5

Grafické spracovanie knihy (i font písma) vyzerá, ako by bol jeho autorom žiak pomocnej ZŠ - asi to malo pôsobiť hravo a tvorivo, ale u mňa sa to minulo účinku. Zvlášť, keď sa kniha vlastne tvári, že sa zaoberá vážnymi vecami a má človeku pomôcť. No a obsah publikácie (na ktorú bola podľa môjho názoru škoda papiera) tej spomínanej pomocnej ZŠ, žiaľ, zodpovedá takisto.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nočný zápisník v seznamech

Lee Crutchley
anglická, 1981
2016  70%Jak být šťastný (Nebo aspoň trochu míň smutný)
2017  20%Nočný zápisník