Nočný cirkus přehled

Nočný cirkus https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467200/bmid_nocny-cirkus-vVh-467200.jpg 4 576 576

Román Nočný cirkus vám dovolí vykročiť zo sveta spútaného iba vašou fantáziou. Otočením prvej stránky vyrážate na cestu, kde nedokážete odlíšiť skutočnosť od sna. Cirkus snov prichádza bez ohlásenia. Mimo očí bežných návštevníkov, stoja proti sebe dvaja iluzionisti: Celia a Marco. Ich súboj trvá už roky a proti vlnám kúziel, zaklínadiel a ilúzií nie je odolný nik. Mladí iluzionisti mali byť súpermi na život a na smrť, no nevedomky sa do seba zaľúbia. Ich učitelia však majú stále na dosah nitky osudu.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Lindeni

The Night Circus , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nočný cirkus. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel2668
07.05.2024 3 z 5

Obskurní. Nepotěší, nezklame. Hezký námět, ale spisovatelsky nenaplněný.

Carol1122
11.03.2024 3 z 5

Čekala jsem od příběhu asi daleko více. Bylo tam napětí, láska, tajemno i dobrodružství, ale i tak to postrádalo jistou jiskru v příběhu. Nevyhovovalo mi, že se příběh prolínal časově i místy a postav bylo příliš mnoho pro hlavní dějovou linku.

Ellis03
24.02.2024 4 z 5

Nejsem si úplně jistá, jak knihu ohodnotit. Rozhodne to bylo zajimave čtení a určitě ne prave jednoduché. Některé části mě skoro nebavily a připadaly mi zbytecne. Většina knihy byl takový - rekneme - chaos. A na konci se to cele tak nějak začalo propojovat a dávat dokonalý smysl.
Klobouk dolu před obrovskou fantazii a pospojovanim celého pribehu autorky. Třeba to všechno opravdu kolem nás funguje. Stačí se odprostit od hmotného. :) hodnotim něco mezi 4-5 hvezd. 4 proto, ze pro me nezazivnych pasáži tam bylo hodně, 5 za příběh jako celek.

Knižní novinky (16. týden)

18.04.2021

Knižní novinky (20. týden)

09.05.2020

Ocenění knihy (2)

2012 - Locus Awards (Best First Novel)
2012 - YALSA Book Awards (Axel Awards)

Kniha Nočný cirkus v seznamech

v Právě čtených20x