Noc a smrt přehled

Noc a smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204250/bmid_noc-a-smrt-204250.jpg 3 2 2

Holger Fleestedt odešel od hamburské kriminálky a protlouká se se svou soukromou detektivní kanceláří všelijakSe zbyrokratizovanou policií už nechce nic mít-a přece se dá do jednoho případu vtáhnout:jde o odhalení a usvědčení gangu,jehož prsty sahají do mnoha zemí světa a který získává stamiliony na transakcích s lidským masem - utečenci hledajícími azyl.Gang,jenž má své exponenty velmi vysoko,dopravuje tyto ve vlasti ohrožené lidi ilegálně do Německa,aby je zde,cizince bez řádných papírů,vydíral dál.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Interpress

Die Nacht,der Tod , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noc a smrt. Přihlašte se a napište ho.

Pavelpi
09.05.2019 4 z 5

Nechtěl jsem původně ke knize nic psát,ale v dnešní době je to něco jiného.Řekl bych,že autor byl dobrý věštec a dnešní doba mu dává za pravdu.

Schamila
09.02.2017 2 z 5

Kniha napsaná v roce 1990 - hodně popisováno - "auslender", a to ještě velmi jemně a velmi málo, jak by asi vypadala kniha dnes, při dnešní zločinnosti a prištěhovalecké vlně v Německu, když o tom autor psal, ani si v těch nejděsivějších představách nepřipustil současný stav.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noc a smrt v seznamech

Autorovy knížky

Willi Voss