Niekto to rád štipľavé přehled

Niekto to rád štipľavé
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292334/bmid_niekto-to-rad-stiplave-9or-292334.jpeg 5 9 9

Čili papričky sa objavujú v množstve tvarov, farieb a stupňov štipľavosti od sladkých a šťavnatých až po také, ktorými môžete podkúriť v kozube. Publikácia Niekto to rád štipľavé vám ponúka všetko, čo potrebujete vedieť na vypestovanie svojich vlastných čili papričiek od samého začiatku. Nájdete tu podrobné postupy na vysievanie semien, starostlivosť o rastliny, zber plodov a riešenie bežných problémov. Milovníci čili získajú aj mnoho zaujímavých informácií, napríklad o histórii čili alebo o Scovilleho stupnici, podľa ktorej sa oficiálne meria štipľavosť. Nechýbajú ani chutné tipy na recepty.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Niekto to rád štipľavé. Přihlašte se a napište ho.

malpet
12.01.2023 4 z 5

nejlepší kniha pro člověka, co s papričkama začíná a potřebuje informace do začátku. Pěkně přehledné a vše důležité tam je.

nevermore3
17.11.2022 3 z 5

Dost jednoduchá kniha, hezky graficky zpracovaná, ale přijde mi, že dost klouže po povrchu, někdy bych šel více do hloubky, být autorkou. A něco mi tam chybělo, ale jinak jako jo, fajn. Díky za každou knihu popularizující chilli :)

raffi
04.10.2018 5 z 5

Pekná kniha. Síce už doma nie sme začiatočníci v pestovaní, spracovávaní a skúšaní všetkého možného pálivého, ale napriek tomu sme v knižke našli zaujímavé informácie.
Oceňujem spracovanie knihy, naozaj vypadá krásne. V domácej knihovničke si určite nájde svoje nezastupiteľné miesto.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Niekto to rád štipľavé v seznamech