Nezkrotná říše přehled

Nezkrotná říše
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537527/bmid_nezkrotna-rise-66316c2edbcd9.jpg 4 378 378

Divoká říše série

Brexley přežila strádání, mučení – a dokonce i Warwicka Farkase. Kvůli jeho zradě se stala zajatkyní Killiana, nádherného vládce budapešťských fae. Brzy však zjistí, že Killian není ten zlovolný vůdce, o němž slýchala. Čím víc času spolu tráví, tím víc se jejich vztah proměňuje. Když se ale ukáže starý známý, Brexley dostane šanci uniknout… a pak celý její svět exploduje. Mezi dobrem a zlem už není jasná hranice. Brexley musí rozplést smrtící síť lží a podvodů, než se stane další obětí nezkrotné vílí říše.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: ekniha , CooBoo

Wild Lands , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezkrotná říše. Přihlašte se a napište ho.

Kiwicatko
včera 5 z 5

Vice me to teda bavilo v Halalhazu. Tady uz to chvilkama pokulhavalo. A Farkas mi obcas lezl krkem. Jako chemii mezi sebou meli, ale je to zkratka hajzlik.
Killian - nevim co si o nem myslet.
Caden - to je zkratka zoufalec a tatinkova vlezprdelka. Jinak ho ani nazvat nemuzu.

andrejci
14.06.2024 5 z 5

Já se moc těšila a jsem ráda, že mě to nezklamalo. Děj mě hned vtáhl a já jsem nemohla knížku odložit.
Spojení mezi Brexley a Warwickem mě neuvěřitelně bavilo. Ti dva jsou prostě skvělé duo a chemie mezi nimi funguje skvěle. Myslela jsem si, že ty dva nic nepřekoná, ale opak je pravdou a když se na scéně objevila Mrňouska s Opiem tak měli najednou silného konkurenta. Ti dva jsou naprosto skvělám kombinace. Hlavně teda sjetá Mrňouska. Možná jsem čekala trošku víc Killiana, ale i tak to bylo skvělé.
No a po tom konci rozhodně vím,že další díl nutně potřebuji. To co se tam děje je naprosto šílené. Nejdřív malý šok a potom velký šok. Moc mě to baví a doufám, že si další díl udrží laťku.
Navíc musím ještě zmínit krásnoou obálku. Já se do ní prostě zamilovala.

Knihomolkapaja4
03.06.2024 5 z 5

Za mě neodložitelná kniha! Skvělé, poutavé čtení, neustálé akce. Moc mě to bavilo. Jen mi chvílemi přišlo, že si Brexley všichni předávají jak horký brambor. Miluju Mrňousku a Opie, jsou to skvělé postavy.

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2023

Vražedná temnota, Nezkrotná říše a další knižní novinky (39. týden)

24.09.2023

Pořád jsem vězeň, ať už spím v jakékoliv posteli. Ta cela je aspoň upřímnější.

Miluju tě, ale sebe miluju taky. A zasloužím si něco lepšího.

Kniha Nezkrotná říše v seznamech

v Právě čtených9x