Nevyšlapanou cestou přehled

Nevyšlapanou cestou https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455485/bmid_nevyslapanou-cestou-rAW-455485.png 4 160 160

Nová psychologie lásky, tradičních hodnot a duchovního růstu z pera praktikujícího psychoterapeuta.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Odeon

The Road Less Travelled , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevyšlapanou cestou. Přihlašte se a napište ho.

DreamerX9
09.08.2022 4 z 5

Milý, lidský i odborny pohled na témata týkající se života od autora čerpacího ze své praxe. Za mě kniha velmi přínosná do oboru i k zamyšlení do života

palladium
24.09.2021 5 z 5

Pohled na lásku a vztahy od čtyřicetiletého terapeuta. Lásku vnímá jako touhu chtít pro toho druhého duchovní rozvoj, sebelásku pak jako touhu chtít rozvoj svůj vlastní. Ohledně lásky je tam toho více velice zajímavého. Sexuální touhu nepovažuje za lásku, ale pouze za sexuální touhu.

J.F.
14.03.2021 4 z 5

K tomu, co píše Špulo, dodávám, že já to mám opačně - teď v padesáti mi kniha říká o dost víc, než když jsem ji četl kolem třicítky.
Scott Peck pravděpodobně neznal Teilharda de Chardin (aspoň jsem o tom nikde nic nenašel), ale připadá mi, že zkoumáním psychických faktů došel k podobnému pohledu na svět, k jakému došel Teilhard zkoumáním faktů paleontologických.
Výborný překlad!

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Kniha Nevyšlapanou cestou v seznamech