Netvor z močarísk přehled

Netvor z močarísk
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205848/netvor-z-mocarisk-205848.jpg 4 9 9

Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú poslaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Dokážu rozlíšiť, čo je skutočnosť a čo je len fikcia?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Netvor z močarísk. Přihlašte se a napište ho.

8574
26.05.2015 5 z 5

jo dobré

Smrtka92
24.01.2015

Dobrá kniha a na konci knihy i pár dost dobrých zajímavostí fakt dost dobrý

notburga
02.04.2014 4 z 5

Knížka je určena pro děti od devíti let, nicméně synek má sedm a je to této série úplně zbláznění. text je jednoduchý, pěkně se čte. Dospělí už mohou docela dobře předvídat děj, ale u dětí to neplatí. navíc je v knize plno zajímavostí souvisejících s případem (obvykle jako poznámky v R-phonu) a na konci jsou skutečné případy, kterými byla kniha inspirována. Čtyři hvězdičky dávám jen proto ,že se mi zdají poněkud dlouhé úvodní sekvence - než se tým dostane k "výjezdu" zabere to dvě kapitoly.
Prolog ale krásně navnadí do děje a kapitoly jsou někokastránkové, takže se dětem dobře čtou a nehrozí ztráta pozornosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Netvor z močarísk v seznamech

v dalších seznamech1x

Kay Wilkins