Nekonečné ticho přehled

Nekonečné ticho
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234494/bmid_nekonecne-ticho-234494.jpg 4 1 1

Ashington, Britské ostrovy, červen 2022... Moderní západní civilizaci, "krvácející" z hluboké rány, jež jí byla takřka přesně před rokem znenadání zasazena a ze které se dodnes plně nevzpamatovala, odbíjejí na symbolických hodinách lidské existence poslední minuty... Minuty, po kterých více než 95% populace nenávratně zmizí ve věčném zapomnění... Zatímco se nic netušící běžní občané, které události posledního roku zasáhly nejhůř, snaží naučit v nově se formující společnosti přežít, elita pomalu, a hlavně v naprosté tichosti vyklízí zemský povrch, který se, dle jejího předpokladu, stane již za pouhých pár týdnů neobyvatelným...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nekonečné ticho. Přihlašte se a napište ho.

Juzzy
11.05.2016 4 z 5

Pozoruhodný příběh muže putujícího dlouhé týdny "měsíční krajinou" zpustošenou apokalypsou za svojí milovanou rodinou. Cestou, na které ho čeká spousta životunebezpečných nástrah a překážek... Pro autora - směle do dalšího díla, jen raději příště méně vysvětlivek (mnohdy se jednalo o všeobecně známé termíny, místa či fakta, tudíž zbytečné) a také těch výrazů v uvozovkách bylo přespříliš. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nekonečné ticho v seznamech

v dalších seznamech1x