Nejkrásnější města Evropy přehled

Nejkrásnější města Evropy
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202374/nejkrasnejsi-mesta-evropy-nWy-202374.png 5 5 5

Výběr nejzajímavějších měst Evropy. V knize se dozvíme historii každého města, najdeme zde nejzajímavější památky, které bychom měli určitě navštívit. Vše je doprovázeno barevnými fotografiemi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejkrásnější města Evropy. Přihlašte se a napište ho.

Starmoon
12.07.2022 5 z 5

Niekto by sa možno pýtal, či majú podobné knihy v čase googlenia, bookingu, cestovateľských blogov a spol. nejaký väčší význam. Vlastne, aj ja som ten niekto. Napriek tomu som s touto knihou strávila niekoľko pár pekných hodín; a áno, poruke som síce mala mobil (fotiek je v knihe dosť, no na internete predsa len ešte viac :D), no kniha by mi stačila aj sama osebe, keďže autori majú pútavý štýl, informácií bolo tak akurát a ešte aj zalomené bolo všetko pekne (v rukách som mala slovenské vydanie). Výborne sa dá pri tejto knižke zasnívať :). Takže až raz náhodou pôjdeme do Sieny, Sevilly alebo Monaka (to posledné asi len keď vyhráme milión :D), do veľkej miery to bude zásluhou tuto autorov Ewy a Andrzeja :).

MOu598
18.07.2017 5 z 5

Který chytrák píše Evropa s malým e?
Výpravná knížka s řadou foto i textu.
Asi je těžké vybrat to nej a možná je to pro každého něco jiného.
Inspirace na cesty, na snění.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nejkrásnější města Evropy v seznamech