Nechci rajskou, chci lásku přehled

Nechci rajskou, chci lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33611/nechci-rajskou-chci-lasku-33611.jpg 3 47 47

Příběhy mladé české autorky, plné svérázného humoru. Dana nemá štěstí na "vhodné" partnery - právě chodí s nespolehlivým a náladovým Jáchymem... Michal opustí svou rodinu a odjede k „egyptské princezně“… Karolínin přítel Tomáš jede navštívit svou bývalou milenku do Francie... Květa se navzdory velkému věkovému rozdílu kamarádí s Janou, jejich přátelství však podstoupí zkoušku v podobě pianisty Roba... Honza panuje všem hospodám v okolí a má problém navázat trvalejší vztah… Všichni hledají lásku a chtějí být milováni, zároveň se ale neustále potýkají se svou neschopností vztah realizovat. Proč hlavní roli hraje právě láska, vysvětluje sama autorka: „Přestože je to tak trochu obehrané téma, neznám okolo sebe nikoho, včetně mého psa, kdo by ji nepotřeboval." 2. vydání... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nechci rajskou, chci lásku. Přihlašte se a napište ho.

Amneris
28.04.2022 3 z 5

Kniha na jeden večer, četlo se dobře. Příběhy o milostných vztazích, kdy všichni chtějí a hledají lásku.

čef
02.11.2020 3 z 5

Tak mi tato kniha připomíná prvotiny, kdy se chce autorka vypovídat ze svých pocitů. Bohužel nic tak zvláštního necítí, žádná bombastická událost ani příběh se nekoná, jenom se kouří, popíjí a dohaduje s partnery a rodiči, v životě má bordel jako ve svém pokoji a humoru v tom všem pomálu. Jak sama píše „…v podstatě není čemu se smát.“ Třeba se jí někdy povede najít lepší téma, psací i šedé buňky mozkové na to jistě má.

Adelen
31.03.2020 2 z 5

Čte se rychle, ale nepřináší nic nového, nic k zamyšlení. Dobře se u ní usíná :D.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nechci rajskou, chci lásku v seznamech

2002  59%Máslo na hlavě
2008  56%Ani ryba ani rak