Nečekaná přátelství: Aneb jak si zvířata a rostliny pomáhají přehled

Nečekaná přátelství: Aneb jak si zvířata a rostliny pomáhají https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350991/bmid_necekana-pratelstvi-aneb-jak-si-zvi-fSv-350991.jpg 5 21 21

Antilopa a pavián. Co je to za nesourodý pár? Nenech se zmýlit, je to sehraná dvojka! Vzájemně na sebe dávají pozor, aby se ubránili před nepřáteli. Podobně jako tito dva filutové, i další zvířata přišla na to, že je dobré mít k sobě parťáka. Zebra si dobře rozumí s malým ptáčkem, rybka klaun spokojeně bydlí v sasance a žraloci jsou obklopeni početnou čistící družinou rybek. Nejen zvířata, ale i rostliny si mohou vzájemně pomáhat. Vydej se s námi na cestu přírodou, na které se dozvíš, že přátelství můžeš najít úplně kdekoliv!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nečekaná přátelství: Aneb jak si zvířata a rostliny pomáhají. Přihlašte se a napište ho.

Karola050716
02.04.2023 5 z 5

Krása a dokonalost. Nádherné ilustrace, vtipné komentáře, zajímavá fakta. Co víc si přát?

Atlantis
09.07.2022 3 z 5

Tak napůl. Některá zvířata stokrát ohraná (klubák, rybky u žraloků), jinde jsem se bavil více. Hodně jsem měl pocit, že se info buď opakuje, nebo naopak nevysvětluje dostatečně. Ilustrace opět parádní, ale jinak nic světoborného.

Edeltruda
01.05.2019 5 z 5

Mnoho zajímavých informací i pro dospělé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nečekaná přátelství: Aneb jak si zvířata a rostliny pomáhají v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech8x