Nebezpečná odhalení přehled

Nebezpečná odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48390/bmid_nebezpecna-odhaleni-LlI-48390.jpg 4 35 35

Seabastian Locke je hlavou mocné americké rodiny. Tento velmi pohledný a inteligentní muž stojí v čele dobročinné nadace, která čerpá finanční prostředky z ohromného rodinného jmění, aby pomáhala trpícím a potřebným ve všech koutech světa. Vydává miliony na záchranu chudých, nemocných a obětí přírodních katastrof či válek. Všichni jsou zaskočeni, když je Sebastian Locke nalezen mrtev. Jde o sebevraždu, přirozenou smrt, nebo se stal obětí vraždy? Poznat pravdu o životě a smrti Sebastiana Lockea se snaží Vivien, jedna z jeho bývalých manželek. Její odhalení jsou překvapující a dramaticky mění i její dosavadní život.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Dangerous to know , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečná odhalení. Přihlašte se a napište ho.

koki.veru
19.05.2020 4 z 5

Pěkná, čtivá knížka.Ze začátku spíše taková romanťárna, na dlouhé zimní večery, ale konec je velice překvapivý a nečekaný.

modranka
24.10.2013 4 z 5

Veľmi zaujímavý príbeh a ŠOKUJÚCI záver. Zdôrazňujem, fakt šokujúci, až sa mi zdalo, že bol viacmenej pritiahnutý za vlasy. Čo sa mi nepáčilo a prečo som stiahla jednu hviezdičku, je promiskuita jedného z hlavných postáv. Autorka k tomuto striedaniu partnerov pristupovala s takou ľahkosťou a samozrejmosťou až mi to bolo nesympatické, ale akosi som nikoho neodsudzovala.

hošanda
11.08.2013

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Zajímavá

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečná odhalení v seznamech

v Právě čtených1x