Nebezpečná čokoláda přehled

Nebezpečná čokoláda https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180717/nebezpecna-cokolada.jpg 3 2 2

Současný detektivní příběh v českém prostředí začíná klasicky nebožtíkem. Policie si zjednoduší práci a smrt prohlásí za sebevraždu. S takovým laciným závěrem se nechce smířit soused mrtvého. Podaří se mu získat spojence v místní mladé veterinářce a oba se pustí do pátrání po vrahovi. Odhalování tajemství smrti přivádí hlavní hrdiny do několika profesních prostředí i na mnohá místa české krajiny a měst. Je zákonitostí žánru, že protagonisté na konci předají vraha policii. Ovšem toto není jediný výsledek. Společné výpravy za odhalením záhady oba amatérské detektivy sblíží i citově a stanou se skutečnou dvojicí. Jak souvisí s tímto příběhem jeho název? No, to se vnímavý čtenář také dozví.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečná čokoláda. Přihlašte se a napište ho.

jarin58
22.07.2014 3 z 5

Po knize Kolo sudby,jež nasadila vysokou laťku přišlo lehké zklamání.Přesto zůstává pan Skuhra mým oblíbencem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečná čokoláda v seznamech

Jiří M. Skuhra