Návrat z podzemí přehled

Návrat z podzemí
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114506/navrat-z-podzemi-114506.gif 4 377 377

Podzemí série

Dobrodružství Willa Burrowse pokračuje! V centru Země - ve světě, o jehož existenci nemá na Povrchu nikdo ani tušení, jde Willovi o život. Pronásledují ho nebezpeční Styxové. Jsou odhodláni jít za ním až na konec světa, jen aby získali zpět smrtící virus! Dokáže jim Will uniknout? Jeho přítel Drake se chystá zaútočit na Styxe na povrchu. Povede však jeho odvážný plán k vítězství nebo k jisté smrti? Jestli se domníváte, že jste na Povrchu v bezpečí, raději se znovu zamyslete!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Closer , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat z podzemí. Přihlašte se a napište ho.

Elliott
26.05.2022 5 z 5

Zatím nejlepší díl z celé série. Poprvé jsem měla pocit, že se tam POŘÁD něco děje. A nová postava Styxe Eddieho...wow konečně ne čistě černobílá postava :D

Hanncha
23.05.2022 5 z 5

Povedené, čtivé. Doporučuji.

Haloon
01.03.2022 2 z 5

Toto už bych neviděl moc slavně. Celé se to nějak zašmodrchalo a předimenzovalo, až mi není jasné, co to vlastně je.
Měl svět ve světě a jeho původní obyvatelé nějaký smysl? Proč ta vzteklá a afektovaná dvojčata bere vůbec někdo vážně? Není celý plán záporáků jedna totální kravina?
Proč? Jak? Proč?
Otázky se kupí a začínají překrývat zájem o to, jak to bude pokračovat. To prostě není dobře…

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat z podzemí v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x