Návrat Mary Poppins přehled

Návrat Mary Poppins https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396286/bmid_navrat-mary-poppins-T0z-396286.jpg 3 9 9

Prečítaj si príbeh s fotografiami z nového filmu spoločnosti Disney! Príbeh nadväzuje na slávnu knižnú predlohu a film o kúzelnej pestúnke Mary Poppins. Detskí hrdinovia Michael a Jane Banksovci už vyrástli. Stále žijú v dome na Čerešňovej ulici a Michael, ktorý pracuje v rovnakej banke ako kedysi jeho otec, sám vychováva tri deti. Rodinu postihlo nešťastie a keď je najhoršie, opäť sa u nich, ako kedysi, objaví tajomná Mary Poppins, ktorá im svojimi kúzelnými schopnosťami vnesie do života radosť a šťastie... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (SK)

Mary Poppins Returns , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat Mary Poppins. Přihlašte se a napište ho.

andy_nejedla
25.12.2021 5 z 5

Po pravdě nechápu nízké hodnocení! Mně knížka připomněla dětství, díky ní jsem si vzpomněla na Mary Poppins.

Zlatinka.Emilly
30.12.2019 3 z 5

Myslela jsem si, že to bude romantický muzikál, no nic moc, ale ponaučení se dá vyvodit i z tohoto příběhu. Poctivost nebo hamižnost úředního bankovníka? Spravedlnost dojde nakonec cíle. Shlédla jsem také jako film, který byl skvěle natočen. Tady jsem si poprvé uvědomila, jak je ciferník hodin Big Benu obrovský.

Korsika
28.01.2019 1 z 5

Jelikož jsem knihu četla aniž bych viděla film, nemohu hodnotit jinak. Některé prvky mi vůbec neseděly do děje, hodně jsem si musela domýšlet, myslím, že děti to nemohou pochopit - na rozdíl od starých Disney knížek, kde stál příběh sám o sobě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat Mary Poppins v seznamech

zfilmováno