Nástroje titánov přehled

Nástroje titánov https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346554/bmid_nastroje-titanov-vyT-346554.jpg 4 52 52

V knihe nájdete návody, ako dosiahnuť zdravie, bohatstvo a múdrosť. Tim Ferris za posledné dva roky zozbieral odporúčania a metódy od najúspešnejších ľudí z celého sveta. Upravená verzia poznámok, tipov a trikov, ktoré mu pomohli zdvojnásobiť svoj príjem, zvýšiť flexibilitu či prehĺbiť pocit šťastia, teraz vychádza v podobe knihy Nástroje titanov.... celý text

Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Tools of Titans , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nástroje titánov. Přihlašte se a napište ho.

Instantniadam
28.09.2023 5 z 5

Slušná sbírka inspirace. Je to jedna z těch knih, kterou jsem se nesnažil přečíst na jeden zátah. Nechávám ji ležet na stole a a vždy nalistuji něco zajímavého.

Cuba90
06.01.2023 5 z 5

Tuhle knihu asi nedočtu nikdy, vždy se vracím k jednotlivým příběhům, osobnostem. Vždy si najdu něco nového nebo zajímavého co mě inspiruje.

arthera
09.05.2022

Skvělá a inspirativní kniha. Přestože to je pořádná bichle, tak čtení odsýpá. Nechám si v knihovně a hodlám se k ní vracet. Jediné “mínus” je, že v knize je spousta odkazů na filmy, knihy, věci atp., takže jsem často odbíhala k internetu si dozjišťovávat informace pro lepší kontext.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nástroje titánov v seznamech

v Právě čtených21x