Najbližší přehled

Najbližší
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85898/najblizsi-85898.jpg 4 94 94

Román Najbližší je príbehom, aký prežili či prežívajú desiatky miliónov rodín na celom svete. Kateřina Janouchová (1964) na základe osobných skúseností predkladá sugestívne svedectvo, ktorým sa dotýka mimoriadne citlivej témy - problému života s niekým, kto sa dostal do závislosti od alkoholu či drog a koho ešte vždy ľúbime.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Najbližší. Přihlašte se a napište ho.

čef
20.01.2023 4 z 5

Kniha vyvolává spoustu emocí, takový příběh o drogově závislých z pohledu postižené partnerky jsem zatím nečetl. Každý má s alkoholem nějakou tu zkušenost, určitě zná nějakého toho moulu závislého a tak se někdo hrozí, jiný lituje spoluzávislého partnera, případně dotčená dítka a doufám, že těch škodolibých, kteří si říkají, že ta žena si za své utrpení může dost sama, je minimum. Kniha je takovou učebnicí pro spoluzávisláky, snad těch poučených bude hodně.

dejacecil
06.07.2021

Pro ty, kteří jsou, nebo někdy byli v pozici té nejbližší, bude kniha místy působit pravděpodobně jako jakési deja vu. friday night funkin mod game On je ten příběh totiž vždycky skoro stejný. Ať se jedná o alkoholika, nebo alkoholika abstinujícího. Žít s jedním ani s druhým, není nikdy velká výhra. A přesto..

lencin
19.09.2020 4 z 5

Svědectví o problémech těch, kteří ve svém okolí mají někoho, kdo bojuje se závislostí na alkoholu či drogách.
"Domnívám se, že spoluzávislost je obrovská past na ženy. "
(2011)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Najbližší v seznamech

v Právě čtených3x