Nahoře fouká přehled

nehodnoceno
Nahoře fouká
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533570/bmid_nahore-fouka-65e620ac4201e.jpg 0 0 0

Zaznamenala Martina Riebauerová, režisér Karolína Škápíková. Audiodisk (formát MP3) plus DVD video (filmový dokument K2 vlastní cestou, 1h 35 min). Podle stejnojmenné knihy vydané nakladatelstvím Labyrint ve spolupráci Euromedia Group, a.s. – v edici Universum v roce 2022.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nahoře fouká. Přihlašte se a napište ho.

Sarka1987
18.01.2024 4 z 5

Četlo se dobře, inspirativní příběh. Trochu se mi nelíbili koláže, kdy do hor je vsazená rtěnka, ale jinak knihu mohu doporučit.

AndelkaZoubek
09.07.2023 4 z 5

Velmi čtivá knížka, která přibližuje život horolezkyně. Místy člověka až mrazí. Přečteno jedním dechem. Rušila mě akorát grafická úprava, kdy jsou například vyjádření Klářiných blízkých osob rozmístěny do textu na několik stran a čtenář se tak musí vracet nebo listovat dopředu.

Janis060
08.07.2023 5 z 5

Tak krásně se to četlo, chvílemi jsme lezly na vrchol a pak zase dolů, tak to člověka úplně vtáhne. Dostalo mě hlavně to, jak o Kláře psala její dcera Emma, to jsem si zaslzela. Beseda na pražském Světě knihy byla moc krátká, knihu jsem neměla přečtenou, ale teď bych měla určitě "milion" dotazů. Horolezce všechny obdivuji, hory mám moc ráda, a po shlédnutí filmu o Klářině K2, jim přeji jen šťastné návraty.

Inspirativní průvodce životem nejen pro ženy, které chtějí jít vlastní cestou

11.11.2022

Kniha Nahoře fouká v seznamech