Na viděnou přehled

Na viděnou
https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68324/bmid_na-videnou-Ecv-68324.jpg 4 115 115

Detektivní román odehrávající se kolem záhadné zápletky v životě mladé televizní hlasatelky. Hrdinka je svědkem případu vraždy, kdy obětí je její téměř dokonalá dvojnice. V té době se odehrává hrdinčino těžké životní období - její otec je nezvěstný a na rodinu doléhají finanční problémy. Mrtvá mladá žena nabízí výchozí bod nejen pro pátrání po otci, ale i po jeho minulosti. Šokující vyřešení zápletky znamená pro všechny zúčastněné vysvobození z nejistoty a možnost začít nový život.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

I’ll be see you , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na viděnou. Přihlašte se a napište ho.

čef
26.12.2022 4 z 5

Umělé početí a stalking to jsou hlavní témata tohoto románu. V detektivní lince jde o hledání ztraceného nebo snad mrtvého muže, otce naší hrdinky. Asi nejsem na toto téma moc dobře naladěn, nějak mi to celé nesedělo, ale třeba budou pro mne další romány od této autorky zajímavější.

laura
04.05.2021 3 z 5

Průměrné, čtivé. Nicméně jsem od toho čekala mnohem víc.

nicolettkaa
05.03.2021 3 z 5

Od autorky je to první kniha, kterou jsem četla a dost váhám nad tím, zda si od ní přečíst i něco dalšího. Tato není špatná, ale mezi vrcholná díla určitě patřit nebude.
Osobně nemám ráda, když se do práce vyšetřovatelů pletou novináři (popř. jiní nekompetentní lidé) a tady je to hned hlavní postava.
Děj je hodně propletený, indicií k některým událostem bylo dost, vraha jsem přesto neodhalila. Za mě tři a půl hvězdy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na viděnou v seznamech

v dalších seznamech2x