Na rozkaz krále přehled

Na rozkaz krále https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528684/bmid_na-rozkaz-krale-6583e616c9b28.jpg 5 33 33

Pojďte zapátrat, proč na hradě mizí lidé. První český gamebook se dočkal znovuvydání.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na rozkaz krále. Přihlašte se a napište ho.

Predator3313
31.12.2023 4 z 5

Když jsem zjistil, že bude dotisk, hned jsem si jeden kousek objednal, jelikož jsem o knize už hodně slyšel ale neměl jsem tu možnost si ji zahrát, asi proto, že vyšla dříve než jsem se narodil.
Na to, že je to malá knížečka, jsem se dost nadřel a umřel asi 20x než jsem došel ke zdárnému konci, pokud někdo není zvyklý že neustále umírá( jako muj syn) tak toho to asi nebude bavit.
Jinak bezva oživení. Jednoduché, stačí kostka a ilustrace jsou taky bezva.

BarkaS
21.12.2023 4 z 5

Konečně znovu vyšlo pod malým brněnským nakladatelstvím Orbis litera. Super!

tomas1291
12.05.2023 5 z 5

Vpravdě kultovní hrací kniha z dob hlubokýho totáče, na který jsem ujížděl 3x v životě. Vkusné ilustrace, chytlavý příběh, a hlavně ten gamble!
Poprvý se mi dostala do rukou na počátku devadesátek, pak na jejich konci, a teď jsem to stáhl z jednoho nejmenovaného serveru pro sdílení souborů (jednička v ČR), vytiskl, svázal a při masivním házení kostkou dohrál za dva dny. Jednoznačně doporučuji Vám i Vašim ratolestem, asi to rozvíjí nějaké měkké schopnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na rozkaz krále v seznamech

v dalších seznamech1x