Na pokraji skazy přehled

Na pokraji skazy https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363900/bmid_tajomny-gobelin-2-na-pokraji-skazy-ORB-363900.jpg 4 127 127

Záhada prastarého gobelínu pokračuje! Temné sily sa spájajú, aby sa zmocnili Knihy pôvodu, ktorá obsahuje kľúč k stvoreniu a rozlúšteniu počiatku života. S pomocou neohrozeného agenta Coopera sa Max McDaniels a David Menlo púšťajú do pátrania po knihe, aby ju uchránili pred démonom Astarothom, ktorý by jej tajomstvo zneužil, čo môže mať pre ľudstvo osudné následky. Ide o strhujúci príbeh s nezabudnuteľnými postavami a neprekonateľnými pocitmi údivu a napätia na každej strane. Podľa Amazon.com má tento príbeh epickú atmosféru Pána prsteňov, mladistvosť Harryho Pottera, sofistikovanosť a modernosť Mission Impossible.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Second Siege , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na pokraji skazy. Přihlašte se a napište ho.

Hanncha
06.05.2022 4 z 5

Druhý díl měl na můj vkus trochu menší spád než díl první, ale pořád se to četlo velmi dobře.

ondra295
05.03.2022 5 z 5

Tahle série je úplné zjevení. Čte se to opravdu skvěle, má to spád a ačkoliv jsem to četl jako teenager, dovedu si představit, že ani dospělý by se nenudil. Vážně skvěle napsaná kniha, napínavá, se sympatickými postavami a parádně propracovaným světem.

anonymní.Ilja
30.12.2021 5 z 5

Druhý díl série o Maxovi studujícím na kouzelné Rowanské akademii. Úžasné dílo, které se nezpronevěřilo kráse a povedenosti prvního dílu, a posunulo celý svět magie a démonů na novou úroveň. Nemám moc co k tomuto dílu napsat, ale nemohu nenapsat. Jednoduše najděte první díl a přečtěte to!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na pokraji skazy v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x