Mysl je mocný lékař přehled

Mysl je mocný lékař https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216489/mid_mysl-je-mocny-lekar-216489.jpg 4 48 48

Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky. Pak začala sama trpět zdravotními neduhy a snažila se vyléčit pomocí západní medicíny

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mysl je mocný lékař. Přihlašte se a napište ho.

Elea
24.03.2022 3 z 5

Bohužel musím souhlasit s předcházejícími komentáři - sice zajímavé, ale také nic nového.

pablito
08.05.2021 5 z 5

Knížka mě ničím převratně novým sice nepřekvapila, ale byla pro mě zájímavým úhlem pohledu na známou pravdu, že "vše je v hlavě". Jedná se o populárně naučnou knihu pro laiky, nicméně psanou pohledem lékařky a neobsahuje plané ezoterické bláboly, kterými často podobná literatura oplývá.

Richie1
09.04.2021 4 z 5

Delší čas jsem odkládal napsání komentáře, potřeboval jsem vstřebat dojmy z knížky, ujasnit si pohledy, názory. Vlastně ani teď neumím dost dobře popsat, co mi kniha dala - nejspíše i proto, že tohle téma je ještě ve vědeckém světě málo uznávané a nedostatečně zkoumané. Přitom už se dávno ví, že lidská mysl má značný vliv na celkové fyzické zdraví. To, jak se cítíme, ovlivňuje naši imunitu, naše zdraví - pozitivně nebo naopak negativně. Autorka popisuje plno příkladů, jak naše mysl může ovlivňovat zdraví a zároveň nabízí způsoby a cesty, jak naše myšlení změnit tak, aby vliv mysli působil na zlepšení zdraví. Nejspíše se k přečtení knihy ještě v budoucnu znovu odhodlám, protože tohle je přesně téma, které mě velice zajímá i baví. 80%

Knižní novinky (17. - 26. 1.)

16.01.2014

Kniha Mysl je mocný lékař v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech1x