Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku přehled

nehodnoceno
Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534440/bmid_muzi-co-ziraji-na-zeny-a-dalsich-33-65f5de3d29ef6.jpg 0 0 0

Hrdinové čtyřiatřiceti vtipných, absurdních a hravých povídek "ze života" se ve své snaze o štěstí, sex, uznání či peníze občas vypraví za hranice obvyklých jevů. Jejich příběhy se odehrávají jak u nás, tak ve Spojených státech, ale občas i trochu mimo hmatatelný svět. Svoje si tu ale užijí také přístroje, třeba kopírka jako objekt vášně, nebo varná konvice vibrující vzrušením. Všechny neuvěřitelné historky napsané "z fleku" si můžete vychutnat v podání samotného autora známého českého novináře a komentátora.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku. Přihlašte se a napište ho.

Havran.
27.09.2023 2 z 5

Některé povídky mě upřímně rozesmály, ale jinak to nebyl můj šálek kávy.

bazyk21
26.02.2023 5 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu nemluvenou autorem, na každý pád zajímavé příběhy, které stojí za poslech.

alkazemka
17.01.2021 5 z 5

Nadočekávání osvěžující povídková knížka novináře Miloše Čermáka mě nejen mile překvapila, ale doslova pohltila.
Různorodost jednotlivých povídek, fantazie, otevřené konce, vyšší principy, životní tragikomedie, nastavená zrcadla.... all included.
Je s podivem, s jakou lehkostí se panu Čermákovi povedlo na omezeném prostoru krátkých povídek donutit mě...... přiznat si. Nehodnotí, nekritizuje, jen nabízí nové perspektivy. Prostě lahůdka pro vnímavého čtenáře. A navíc to ke všemu zabalil do příjemně čtivého obalu.

"Výhoda žertování na účet kamarádů v pokročilém věku tkví v tom, že už od nich kvůli tomu málokdy dostanete do zubů. Nevýhoda ovšem je, že to už není vůbec žádná zábava, protože vás nikdo neslyší."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Muži, co zírají na ženy a dalších 33 povídek z fleku v seznamech