Muž, který našel svůj stín přehled

Muž, který našel svůj stín https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479142/mid_muz-ktery-nasel-svuj-stin-Jcf-479142.png 5 9 9

Fayola je na otrokářské lodi zavlečena do Ameriky. Naopak Cameron, syn jednoho z nejbohatších otrokářů, zůstal bez pomoci v Africe. Oba se děsí nebezpečné země, kde se ocitli. Ale ani jeden se nemíní vzdát svého snu, že se jednou vrátí domů. Jakou cenu však budou muset zaplatit?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Muž, který našel svůj stín. Přihlašte se a napište ho.

Aknicula016
11.03.2023 5 z 5

Knihu jsem cetla drive, nez prvni dil. To, ale nicemu nevadilo. Je napsana, tak, ze neni potreba mit precteno, co bylo predtim. Autor skvele popisuje okolni svet, atmosferu otrokarstvi i vnimani lidi. Knihu jsem precetla jednim dechem. Nedala mi spat, chtela jsem vedet, jak to s ucastniky dopadne. A tak si to u dobre knizky predstavuju. Dekuji

GYROTOURBILLON
13.12.2022 5 z 5

Super, druhý díl též splnil mé očekávání. V obou knihách je vše - dobrodružství, daleké kraje , otrokáři, ale i láska, vtip a krása.
Oba díly mně nadchly, konec konců sága zlatokopů a Irwingovi taktéž. Autora mám již delši dobu v oblibě. Uvažuji , že si tyto dvě knihy koupím, nyni jsem je měl z knihovny půjčené. Věřím, že i druhé přečtení jistých knih má smysl, a již zásadně nekupuji knihy na první dojem ( reklama, či krása obalu ) i recenzim občas nepodléhám. Ale ano ty recenze občas něco naznačují, ale každý z nás má jiné cítění daného žánru, líbi se mu jiné věci, a především svoji představivost...

Vladka078
04.08.2022 5 z 5

Čtivé, poutavé a napínavé čtení. Rozhodně stojí za přečtení tento i předchozí díl.

Knižní novinky (39. týden)

26.09.2021

Kniha Muž, který našel svůj stín v seznamech