Mrtvý u kříže a jiné soudničky přehled

Mrtvý u kříže a jiné soudničky
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279469/bmid_mrtvy-u-krize-a-jine-soudnicky-2Vr-279469.jpg 3 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtvý u kříže a jiné soudničky. Přihlašte se a napište ho.

carbici
29.07.2023 4 z 5

Většinu četby jsem myslela na oblíbené klišé "dřív na sebe lidé byli milejší,hodnější". Soudničky jsou vybrané tak, že zajímavě vykreslují dobu svého vzniku, např. možnosti vdovy se třemi dětmi, vztahy v rodinách. Na způsob psaní je třeba si krapet zvyknout, ale po pár stránkách mi ten nestandardní slovosled jen dokonale doplňoval jednotlivé příběhy.

haki34
05.06.2020 2 z 5

nalezena v knihobudce..nedokázala jsem normálně dočíst, ba ani se začíst...psáno archaickou češtinou, což by mi nevadilo, ale soudničky mi přišly nudné, byla snada psát stylem anekdot, aby se čtenář pobavil, nicméně nepobavila jsem se, ba ani mě prvních 10 případů nenadchlo k dalšímu čtení...(a to se mi běžně nesává, za celou čtenářskou éru mám max 5 nedočteých knih včetně pana Těsnohlídka).
S panem Těsnohlídkem jsme se zjevně krutě minuli někde po cestě. A jelikož je spousta jiných, co čekají na přečtení v poličce, posílám knihoudkou dál....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrtvý u kříže a jiné soudničky v seznamech