Záhadné úmrtí přehled

Záhadné úmrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406472/bmid_zahadne-umrti-pvI-406472.png 2 6 6

Monique s.r.o. série

Hana Militká přináší novou krimi sérii nazvanou MONIQUE s.r.o. V 1. díle s podtitulem Záhadné úmrtí se setkáme s hlavní hrdinkou Monikou, která se snaží s manželem Hynkem rozjet vlastní cestovní kancelář. Nečekané události je však místo k cestování přinutí k boji se zločinem. Nová série je jiná v tom, že budou jednotlivé díly na sebe navazovat. Můžete se těšit, Monika se brzy vrátí. Tváří obálky je 1. vicemiss Karvinsko 2017 a modelka Ing. Jana Jemalová, portrét vytvořil umělecký fotograf Bohuslav Hybrant.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadné úmrtí. Přihlašte se a napište ho.

Sta
07.07.2023 odpad!

Autorku jsem neznal a vím, že její další knihy číst nebudu. Za mě děsná slátanina... Nejlepší na knize je obálka.

Luigi1
01.05.2023 4 z 5

Po této knize jsem sáhnul,protože jsem četl jeden díl a ten se mi líbil jako tento

rafan65
15.02.2022 3 z 5

Docela mě překvapilo že tato kniha je celkem vtipné čtení a není to úplně špatně napsané. Sáhl jsem po ní protože autorku vůbec neznám a zajímalo mě jaké jsou její knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadné úmrtí v seznamech

v dalších seznamech1x