Moloch - Hledání rovnováhy přehled

Moloch - Hledání rovnováhy https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18869/moloch-hledani-rovnovahy-dTG-18869.png 4 34 34

Autor románu prokazuje dobrou znalost popisovaných prostředí - severočeského chemického výzkumu, zákulisí pražského uměleckého světa i litvínovského hokejového kolbiště. Román popisuje bez zbytečného moralizování i mnohé negativní rysy způsobu života.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moloch - Hledání rovnováhy. Přihlašte se a napište ho.

Moudd
07.04.2023 5 z 5

Má oblíbená kniha z doby socialismu. Švejda má úžasný talent vystihnout atmosféru i pocity jednotlivých postav.

jprst
28.08.2021 4 z 5

V době vydání to byl docela trhák, tedy především pro nás Severočechy, kteří jsme místa děje románu znali, takže i vlastní děj příběhu nám byl jaksi bližší a některé postavy i jako bychom poznávali. Pro mne jedna z knih, kterou si rád přečtu i v dnešní době.

georginaa
22.03.2021 4 z 5

Realisticky popisovány místa ústeckého kraje. V těch letech jsem hodně chodila na Litvínovský hokej s celou partou, byl to úžasný zážitek. Tím knihy Jiřího Švejdy jsou takové mé srdcovky, jelikož zmiňovaná místa velice dobře znám. Je to vlastně připomínka toho jak se žilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moloch - Hledání rovnováhy v seznamech

v dalších seznamech1x