Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) přehled

Moje rodinná kuchařka  (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”)
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247075/mid_moje-rodinna-kucharka-z-produkce-ja-cO8-247075.jpg 4 4 4

Moje rodinná kuchařka se věnuje receptům pro celou rodinu a její autorka se svými recepty snaží lidi přesvědčit, že i za málo peněz může být hodně muziky. I když si možná myslíte, že neumíte vařit, není to tak těžké – jakmile zvládnete pět receptů z této kuchařky, máte vyhráno... Potom už budete mít dost sebedůvěry na to, abyste si s těmi pěti recepty začali pohrávat, stanou se vašimi vlastními a kdoví, do čeho se pustíte dál. „Protože Kerryann je máma s utaženým rozpočtem, jsou její recepty vždycky o jídle, které jako by vás přijalo do své teplé náruče, ať už to jsou báječné domácí večeře, snadné snídaně nebo chytré nápady, jak uvařit ve velkých dávkách nebo jak vychytat vtipné laskominy.” – Jamie Oliver.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , MLD Publishing

The Jamie's Food Tube the Family Cookbook: 50 No-nonsense Recipes Every Household Needs , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”). Přihlašte se a napište ho.

madem
29.10.2021 4 z 5

Kniha je veselá a velmi barevná. Což jsou i recepty. Ingredience se většinou dají sehnat, což u jiných cizích kuchařek mám někdy problém. Spíše mě zaráží množství osob, pro které recepty jsou. Není problém pro 8, 10osob. Autorka to myslí tak, že uvaří ve velkém a polovinu zamrazí pro příště. Kniha je propracovaná a dobře se podle ní vaří.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”) v seznamech

Autorovy knížky

2015  70%Moje rodinná kuchařka (z produkce “Jamie Oliver`s FOOD Tube”)