Moje první slůvka - Vše o statku přehled

Moje první slůvka - Vše o statku https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378316/bmid_moje-prvni-sluvka-vse-o-statku-EU2-378316.jpg 5 1 1

Obrázkový slovníček naučí děti názvy spousty věcí, které mohou najít na farmě či statku. Přehledně jsou tu pojmenovaná různá zvířátka, rostliny, stromy, vozidla a různé stroje i ostatní věci, které k farmě prostě patří. Děti se seznámí s činnostmi, které je třeba na farmě dělat i s farmářskými produkty, na nichž si mohou děti pochutnat doma. Slovíčka doplňují nádherné barevné ilustrace, které děti určitě zaujmou.... celý text

Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

My first word book on the farm.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje první slůvka - Vše o statku. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
29.03.2022 5 z 5

Knížka má pevné, ale nepříliš silné stránky. Nicméně máme ji už dlouho a vypadá jako nová, i když je jedna z nejohmatanějších. :-)

Každá dvoustránka se věnuje jiné oblasti: Zvířata na farmě, Divoká zvířata, Jídlo ze statku, Na dvoře, Vozidla, Na farmářském trhu, Okolí farmy, V kurníku, Zelenina, Zvuky na farmě, V domě, Pojmenuj obrázky.

Nádherné ilustrace. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje první slůvka - Vše o statku v seznamech

Autorovy knížky