Moje první kniha: Vědecké experimenty přehled

Moje první kniha: Vědecké experimenty
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477470/mid_moje-prvni-kniha-vedecke-experiment-4M9-477470.jpg 5 1 1

Praktická kniha pro děti (ale i dospělé), která je plná zábavných a jednoduchých vědeckých experimentů, které si každý může vyzkoušet doma. Projekty obsahují postup krok za krokem a jasné vysvětlení. Umožňuje objevovat základní vědecké myšlenky a ještě se pobavit.

Literatura naučná Věda Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

My First Book of Science Experiments. , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje první kniha: Vědecké experimenty. Přihlašte se a napište ho.

ddkk
26.07.2021 5 z 5

Přehledná, zábavná příručka, která je sice určena pro děti, ale pobavili jsme se všichni. Vyrobili jsme si z balónku, brčka, izolepy a provázku "domácí raketku", z gum na gumování a plechu na pečení gumovou klouzačku, zjistili jsme, jaké krystaly vytváří obyčejná sůl, za jasného dne pomocí zrcátka jsme si vytvořili duhu, poučili jsme se o statické elektřině a dokonce jsme si všichni změřili délku vlastních střev! Naše chlapečky nejvíce bavil tajný inkoust, zvětšování maršmelounů a - samozřejmě! - explodující sáček.

Je to zábavné, poučné a dětem se to moc líbí. Skoro všechny pomůcky jsme měli doma po ruce a pokud ne, bez problémů jsem si je pořídili v obyčejném obchodě.

Doporučuji pro dlouhé deštivé (ale i jiné) dny s dětmi a dávám plný počet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Moje první kniha: Vědecké experimenty v seznamech

v dalších seznamech1x