Místo činu Matares přehled

Místo činu Matares https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90245/misto-cinu-matares-90245.jpg 3 12 12

Kriminální příběh. Napínavé pátrání po vrahovi jednoho z českých turistů v letním turistickém letovisku v alžírském Mataresu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Místo činu Matares. Přihlašte se a napište ho.

miriam.w
15.09.2017

Jeden úryvok z knihy:
"Československo tady má dobrý zvuk. Naše technika, naši lidé...Postavili jsme v Alžírsku velkou elektrárnu, stavíme továrnu na pumpy, budeme tu stavět textilku. Vyvážíme sem spoustu špičkové techniky, děláme všechno pro to, abychom si dobré jméno udrželi...Není to jen technika, jsou to především lidé. Lékaři, vysokoškolští profesoři, veterináři, architekti, zemědělští odborníci, geologové, technici...A ti všichni pomáhají Alžírsku budovat novou moderní vyspělou spoločnost. A nemysli si, že pracují jen tady v hlavním městě. Můžeš se zeptat lékařů, jaké je to na Sahaře a ve vnitrozemí. Jak těžké jsou tam podmínky k přežití a natož k namáhavé každodenní práci .A přesto se nikdo z nich nevzdává..."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Místo činu Matares v seznamech

české detektivky