Plán invaze 2 přehled

Plán invaze 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60619/bmid_plan-invaze-2-53y-60619.jpg 3 5 5

Mise na Zemi série

Mise na Zemi – Nový styl spekulativně fikční epiky, která má kořeny v dnešním tajném světě výzvědných služeb, obchodu s drogami a vládní korupce. Příběh, odvíjející se rychlým tempem, nepostrádá klasické dobrodružné prvky mysteriózního špionážního thrilleru, exoticky okořeněného bohatou příměsí humoru a sexu.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Návrat

The Invaders Plan

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plán invaze 2. Přihlašte se a napište ho.

ludek.n
11.01.2018 2 z 5

Druhá polovina prvního románu dekalogie pana Hubbarda pokračuje ve stejném duchu jako předchůdce. Možná by vydavatel příště mohl román rozdělit na kapitoly a vydávat každou v samostatné knize - dostali bychom pak třeba ságu o 100 knihách. I když pochybuji, že se toto dílko někdy v Česku dočká 2.vydání. Vždyť i to první skončilo po 3.díle (resp. 6knize) a dále nepokračovalo. Že by nezájem čtenářstva? Podle tohoto úvodního románu bych tomu věřil. Chce to opravdu velké odhodlání prokousat se až na konec knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plán invaze 2 v seznamech