Minecraft: Prvá kniha príbehov přehled

Minecraft: Prvá kniha príbehov https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470450/bmid_minecraft-prva-kniha-pribehov-2iR-470450.png 4 26 26

Minecraft (komiks) série

Keď sa Tyler s rodinou odsťahuje zo svojho rodného mesta, jeho život sa zmení. Našťastie však má verných kamarátov, s ktorými zostal v kontakte prostredníctvom Minecraftu. Spolu s Evanom, Candace, Tobim a Grace už podnikli mnoho výprav naprieč celým Overworldom a čakajú na novú výzvu. Napokon sa rozhodnú splniť najťažšiu úlohu - vstúpiť do Endu a postaviť sa enderdrakovi!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK) , Crew

Minecraft Volume 1 , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Minecraft: Prvá kniha príbehov. Přihlašte se a napište ho.

Luky110812
28.11.2023 5 z 5

Syn četl sám. Kniha ho bavila.

PanKrabák
16.05.2021 3 z 5

Číst to ve 12 letech byl bych z toho nadšený. Pro moje současné já to bylo fajn odreagování, ale na rozdíl od knih jako Zajatci Minecraftu a nebo série Povstání Herobrina mi tenhle příběh v hlavě asi moc dlouho nezůstane.

GoodGames
02.07.2020 3 z 5

Minecraft komiks – První kniha příběhů je vhodným komiksom pre deti, tým viac, ak niekedy Minecraft hrali. Obsahuje to pre ne aj pekné myšlienky a scény o priateľstve. Pre tých starších čitateľov to už veľmi nie je, ale kupodivu som sa nenudil.

Knižní novinky (35. týden)

25.08.2019

Kniha Minecraft: Prvá kniha príbehov v seznamech