Milenci z bedny přehled

Milenci z bedny
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38805/milenci-z-bedny-38805.jpg 4 40 40

Lyricky laděný příběh dvou dětí z pražského činžáku, které si v opuštěné bedně hrají na tatínka a maminku. Mají "svatbu" na radnici a hostinu v Grandhotelu, kam je zaveze hodný taxikář a s břichomluvcem z cirkupodniknou fiktivní svatební cestu do cizokrajných měst a zemí. Když po toulce Prahou přijdou pozdě domů dostanou výprask, ale druhý den si hrají znovu. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Milenci z bedny. Přihlašte se a napište ho.

vendy246
14.01.2024 5 z 5

Tak to bylo... krásné.
První věc od LA a velmi milé překvapení. Děti si hrají na maminku a tatínka a stačí jim k tomu fantazie a chování odkoukané od dospělých. Dokonale zmáknuté role.
"Tatínku, copak děláš?" zeptala se s velkou něhou.
"Hovno", řekl tatínek, a bůhví, kde k tomu slovu přišel:)

Naďa2411
13.10.2023 3 z 5

Oddychová akniha o odložené bedně. Jojo kolik jich odkládáme, kolik jich má využití. Zde si děti v ní najdou svůj příběh - život dospělých. Jednoduše psané pro pobavení.

andrii24
09.02.2020 5 z 5

Do modravé tmy nebe, pavučinek z nitek snů, položeni. Pod "napudrovaným" sluncem noci, melancholickým princem oblohy... Poezie fantazií k rozjímání. "Svoji" malí tuláci k levandulovému usínání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Milenci z bedny v seznamech

Ludvík Aškenazy
česká, 1921 - 1986