Mick Jagger – jeho vlastnými slovami přehled

Mick Jagger – jeho vlastnými slovami
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391984/bmid_mick-jagger-jeho-vlastnymi-slovami-QRF-391984.jpg 4 4 4

Spevák kapely Rolling Stones jeho vlastnými slovami - slovensky.

Literatura naučná Hudba a zpěv
Vydáno: , Champagne Avantgarde

Mick Jagger - In His Own Words , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mick Jagger – jeho vlastnými slovami. Přihlašte se a napište ho.

Ivan F
24.01.2023 4 z 5

Textu v knihe moc nie je, avšak aj z toho, čo Mick od roku 1943 do roku vydania knihy v 1982, teda za 39 rokov svojho života povedal, možno zobrať ako pohľad do života človeka, ktorého poriadne poznačilo prostredie, v ktorom sa pohyboval. Takže dostávame obraz človeka, ktorý takisto ako mnohí iní pred ním, ako aj po ňom, verí vo svoje nehynúce ja, v mnohom si protirečí, v niečom prifarbuje vplyv kapely, ktorej je spevákom, nemá problém vyjadriť sa neúctivo o všeličom a všelikom - skrátka typický syndróm človeka, ktorý si myslí, že je viac ako iní, hoci to popiera. Kniha nie je autobiografia, je to len zbierka rozhovorov, ktoré sa konali ktovie kedy a kde - tieto informácie v knihe nie sú. Ako celok je to nesúrodé, no dáva nám to obraz o človeku, ktorého mnohí možno nepoznali alebo naňho zabudli, no pre mňa nepočúvateľná kapela v roku 2011 vydala pieseň, ktorá Micka priniesla opäť do sveta - aj s jeho pohybmi.

Knihu sa dá prečítať tak za cca dve hodiny, zvyšnú pol hodinu som si prezeral čierno-biele fotografie zachytávajúce atmosféru dôb spred viac ako pol storočia. To bolo na knihe to najlepšie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mick Jagger – jeho vlastnými slovami v seznamech

v dalších seznamech1x