Merde po evropsku přehled

Merde po evropsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378308/mid_merde-po-evropsku-QIX-378308.jpg 4 85 85

Merde! série

< 6. díl

Opravdu chce Brusel zakázat bingo, dudy a slaninové chipsy? A snaží se eurokrati donutit Brity říkat La Manche místo English Channel? A způsobuje inkoust v eurech u mužů impotenci? Ne. Tedy, ne tak docela… Pravdou však zůstává, že EU je dosti pochybná instituce. A bude ještě hůř, protože Paul West odchází do Bruselu pracovat pro francouzskou europoslankyni, a jelikož se Británie zrovna připravuje na hlasování, zda zůstat v EU, či ne, Paulovi se naskytne náramná příležitost, jak referendum ovlivnit.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Plus

Merde in Europe , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Merde po evropsku. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
09.11.2023 5 z 5

Dobře se to četlo a čtenář se přitom krásně odreagoval

JPBelmondo
17.08.2021 3 z 5

Oddechové čtení, místy se zajímavými jazykovými postřehy. Což je velkým plusem zejména pro milovníky jazyků a menšin různých národů. Věčné soupeření Britů s Francouzi. Vylíčení nákladného byrokratického aparátu EU a schvalování někdy absurdních zákonů mě jenom utvrzuje v tom, že tento aparát se jednou zcela jistě zhroutí.

vas
17.06.2021 2 z 5

Docela sranda, ale vůbec nechápu, o čem to je. Zakoupil jsem ve výprodeji za 29 korun a investice nelituji. O čem to ale sakra je?!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Merde po evropsku v seznamech

v Právě čtených3x