Melánie a její praštěná rodinka přehled

Melánie a její praštěná rodinka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495024/bmid_melanie-a-jeji-prastena-rodinka-UjE-495024.jpg 4 3 3

Velké prázdninové dobrodružství pro malé čtenáře. Jmenuji se Melánie a ráda bych vám představila svou úžasně bláznivou rodinu. Právě teď jsem s babičkou na prázdninách u strýčka Cyrila ve vesničce Bodlákov. Strýc žije se synem Davidem a psem Šmajdou ve staré vile a neohroženě se pouští do různých oprav. Většinou ale způsobí víc škody než užitku. Víte, jak se kácí stará hrušeň nebo malují pokoje v podkroví? Nebo jak se utíká před hladovými bernardýny? Že ne? Tak se připravte, protože vám to popíšu do těch nejzábavnějších detailů!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Melánie a její praštěná rodinka. Přihlašte se a napište ho.

Knižní střípky
02.07.2022 3 z 5

Melánie s babičkou odjíždí na prázdniny na vesnici za strýcem a bratrancem. Strýc koupil starý dům, který se rozhodl rekonstruovat. Bohužel však to není žádný kutil, a tak jedna katastrofa střídá druhou. Díky tomu se však aspoň pobavíte. Moc milý prázdninový příběh se spoustou vtipných situací.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Melánie a její praštěná rodinka v seznamech

Autorovy knížky

2022  73%Melánie a její praštěná rodinka