Meghan - Hollywoodská princezna přehled

Meghan - Hollywoodská princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392565/bmid_meghan-hollywoodska-princezna-Sl1-392565.jpg 3 34 34

V tomto zcela prvním životopise Meghan Markle, nyní vévodkyně ze Sussexu, se uznávaný královský životopisec Andrew Morton vrací k jejím kořenům: k dětství v losangeleské čtvrti The Valley, studiu v dívčí katolické škole a napjatým vztahům v rodině. Zabývá se též jejím prvním manželstvím, jež skončilo rozvodem v roce 2013, i tím, jak v Hollywoodu stále doplácela na svůj smíšený původ a jak se nakonec navzdory němu prosadila v úspěšném televizním seriálu Kravaťáci. Věnuje se také její práci dobrovolné velvyslankyně, jíž tolik připomíná princeznu Dianu. Nakonec odhaluje, jak byl královský románek odvíjející se mezi dvěma kontinenty co nejpřísněji utajován až do chvíle, kdy vše vyšlo najevo a Meghan se ocitla v hledáčku světových médií jako nikdy předtím.... celý text

Literatura faktu Biografie a memoáry
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Meghan: A Hollywood Princess , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Meghan - Hollywoodská princezna. Přihlašte se a napište ho.

cleopatra11
26.07.2023 3 z 5

Kdo o ní nic neví, rád si přečte.
Mě nic nového nepřinesla.

Mirka320
07.07.2022 2 z 5

Kniha o životě Meghan Markle, která byla tak dokonale připravená na roli v královské rodině, kterou ji osud přinesl do života. Řekla bych, že její potenciál mohl být větší než potenciál Kate, ale nezvládla se pohybovat v té královské přetvářce, lžích a intrik.

Ana72154
01.04.2020 3 z 5

Meghan jsem znala z doby, kdy se začali vysílat Kravaťáci. Škoda že už tam není popsaná její druhá svatba, zasnoubení (to tam bylo jenom okrajově).

Říjnové knižní novinky (22. - 28.)

22.10.2018

Blíží se Knihománie