Medvídek Pú (20 příběhů) přehled

Medvídek Pú (20 příběhů) https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229869/bmid_medvidek-pu-c7x-229869.jpg 4 757 757

Medvídek Pú rozhodně není jen tak nějaký obyčejný medvěd. Tenhle malý sympatický popleta si získal své čtenáře hned, jak se objevil, a od té doby uplynulo hezkých pár let. Pú se zabydlel v srdcích čtenářů i se svými kamarády: s oslíčkem Ijáčkem, Klokánkem, Prasátkem, Králíčkem, a především s Kryštůfkem Robinem.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

Winnie-the-Pooh / The House at Pooh Corner , 1928

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvídek Pú (20 příběhů). Přihlašte se a napište ho.

Elmo_Schperhatz
07.05.2024 3 z 5

Víc než dobrá ta kniha není. Při předčítání dětem jsem vždy ocenil zápletku a charaktery postav. Ovšem dialogy jsou úplně ujeté. A to ne vesele ujeté, ale že standardně nemají hlavu ani patu a často vůbec nikam nevedou. A vzhledem k tomu, že ty dialogy tvoří podstatnou část každého příběhu, tak je to trošku peklo. No ale děcka usnula, takže za lidovku

Hradčiatko
01.05.2024 5 z 5

Niekto by si povedal, Macko a do výzvy, ale... vrátila som sa k čítaniu a zas v angličtine, mali sme ju na detskej literatúre - literárnokritický odbor VŠ, tak šlo predovšetkým o hĺbkový rozbor diela, jeho prínosu, pozadia, symbolov, skrátka, čo si len viete predstaviť, že sa z toho dá literárne "vydojiť" a dá sa veľmi veľa! Nie je to len dielko pre deti, ono to má mnoho a mnoho rovín, z ktorých sa dá rozoberať, čím sa zaoberať. Tým pádom vrelo doporučujem aj rodičom sa zamyslieť a tiež, ak by ste chceli Vaše dietko na jazyky šikovné k čítaniu v origináli doviesť, tuto je veľmi schodná a milá cesta!

J.F.
10.04.2024 5 z 5

Klasika všech klasik, ale pomalu by to chtělo nový překlad.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvídek Pú (20 příběhů) v seznamech

v Právě čtených18x