Máš, čo si chcel, miláčik! přehled

Máš, čo si chcel, miláčik! https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142577/mas-co-si-chcel-milacik-142577.jpg 4 77 77

Lina prichytí manžela pri nevere a zrúti sa jej svet. Až neskôr si však uvedomí, že jej manžel vlastne pomohol a postupne objavuje, ako vyzerá svet mimo zlatej klietky, v ktorej žila. Príbeh je o tom, ako sa zo zakríknutej, tichej mladej ženy postupne môže stať sebavedomá žena, ktorá vie, čo chce. Ale aj o tom, že ženská pomsta je ešte sladšia než váš najobľúbenejší čokoládový bonbón... Nový sexi román k rannej káve pre ženy o hazardovaní s láskou od autorky bestsellerov „Lekcia od princeznej“, „Pralinky s chilli“ a „Slečna nebezpečná“.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Máš, čo si chcel, miláčik!. Přihlašte se a napište ho.

Zuzulinka
23.07.2022 3 z 5

Příběh mladých manželů . Nevěra. Odpuštění. Zvláštní konec.

Ála1968
01.04.2020 4 z 5

Moc hezké,přestože konec byl celkem předvídatelný,pobavilo mě to.Jedna z těch lepších knih od J.Benkové

janina66
11.09.2019 4 z 5

Výborný příběh, velmi čtivé. Úžasný konec, i když jsem si pomalu ke konci myslela, jaká je to blbka. A ono NE. Jen Richarda mi bylo líto.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Máš, čo si chcel, miláčik! v seznamech

v dalších seznamech1x