Martinka a neposedná fretka přehled

Martinka a neposedná fretka https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4359/martinka-a-neposedna-fretka-4359.jpg 5 10 10

Martinka série

Martinka se dostává do kolize s neposednou fretkou. Co z toho vzejde?

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Svojtka & Co

Martine il court, il court, le furet!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Martinka a neposedná fretka. Přihlašte se a napište ho.

jarkaska
22.09.2023 5 z 5

Zase další z příběhů malé Martinky. Krásné čtení.

bea.mari
26.06.2021 5 z 5

Je to moc hezká knížka a moc se mi líbila a přišlo mi vtipné, že její kamarád Mikuláš jí nepoznal, když se převlékla za strašáka do zelí.

Osice
24.06.2020 5 z 5

Dcera (4 roky) byla po dlouhé době v knihovně a jako první jí na mysl přišla Martinka… V tomto díle tráví Martinka prázdniny s babičkou a dědou. Klid, pohodu a hlavně jejich zahradu jim naruší nevítaní návštěvníci.

„Ale najednou, co to? Martinka se probouzí, je už skoro tma. Slyší nějaké šustění a chroupání. Rozhlíží se kolem. Spí nebo bdí? Protírá si oči a nevěřícně hledí kolem sebe. Vypadá to jako klubko vlny s ušima. Ale ne, vždyť je to králík. A vedle další a další. Spousta králíků. Je to vůbec možné? Kde se tady vzali?“ … Dceru zajímalo, co znamená slovo „bdí“. Potom při každém dalším čtení prohlásila: „My bdíme. Arnošt nebdí. A tatínek asi bdí v práci.“:-)

A jak s tím vším souvisí neposedná fretka? To už si musíte zjistit sami:-) … Opět velmi zdařilá kniha o Martince. A já trochu Martince její dobrodružství závidím… Při čtení jsem si říkala, jestli nejsou v příběhu spíš zajíci než králíci, ale po prozkoumání obrázků a dohledání rozdílů mezi zajícem a divokým králíkem musím říct, že ty klubka vlny s ušima jsou skutečně králíci. A představte si, že jsme včera úplně nečekaně viděli fretku naživo. Hned jsme si vzpomněli na Fáju, neposednou fretku:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Martinka a neposedná fretka v seznamech