Apokalypsa podle Marie přehled

Apokalypsa podle Marie https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45306/apokalypsa-podle-mar-45306.jpg 3 44 44

Maria Parksová série

< 2. díl

Patrick Graham má jedinečný dar pohrávat si s našimi primárními strachy, nadějemi a nejniternějšími pocity. Jeho román Apokalypsa podle Marie otevírá cestu, která vede přímo na konec světa. Budete se bát, nikdy se však nebudete chtít vrátit zpět.Píše se červenec 2008. Zraky celého světa jsou upřeny na ničivou živelní pohromu, která pustoší pobřeží Ameriky. Několik vědců, kteří za záhadných okolností postupně umírají, však dobře ví, že na této katastrofě není nic přirozeného a že je předzvěstí opětovného propuknutí odvěkého boje, v němž se nehraje o ni menšího než vyhynutí lidského druhu.Začíná závod s časem, v němž poslední naději lidstva představuje jedenáctiletá dívka Holly a policejní psycholožka Maria Parksová, čtenářům dobře známá z autorova předchozího románu Evangelium podle Satana, která zaslechne Hollyino volání o pomoc. Zatímco se apokalypsa blíží, Holly se bez vlastního přičinění stává nositelkou obrovské moci a hlavním aktérem hry, v níž se rozhoduje o osudu lidstva.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Rybka Publishers

L Apocalypse selon Marie , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Apokalypsa podle Marie. Přihlašte se a napište ho.

Blanche77
26.02.2021 2 z 5

Tak jsem to konečně přečetla. Nevím, jak se k tomu mám vlastně postavit.
Evangelium podle Satana se mi líbilo více, ale obě knihy do mé kategorie top nespadají.
Každopádně děkuji za letošní téma čtenářské výzvy - Po přečtení daruj. Obě poletí do světa.

renefer
09.02.2019 5 z 5

Špatné hodnocení této knihy je způsobeno pouze našim očekáváním. Zatím co první díl je thriler, tak tento díl je apokalyptický horor. Co se stane, když se v Univerzu objeví zhoubný nádor, který se ani nesnaží žít v souladu se svým okolím, ale začne jej přetvářet k obrazu svému, stejně jako rakovinné buňky. Vesmír se začne bránit. Chce jej zničit, vymazat. A lidé se musí snažit tomu zabránit, protože ta rakovina, jsou oni sami...

bezprezdivky
21.12.2017 3 z 5

Velmi čtivé. Klasický souboj dobra a zla, byť k závěru trochu zrelativizovaný. Místy lehce překombinované, ale přesto dobré.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Apokalypsa podle Marie v seznamech

v Právě čtených1x