Malované počasí přehled

Malované počasí https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120369/bmid_malovane-pocasi-8ZH-120369.jpg 5 76 76

Co je to den a co je to noc. Co jsou mraky a co je déšť. Co dělá elektřina. Co dělá voda a co dělá počasí. Co dělal člověk (proti vodě, proti blesku, jak využil větru, proti tmě, proti zimě, jak využívá sluníčka. jak staví přehrady, zřizuje větrolamy, buduje zavodňovací kanály). A co ještě bude dělat člověk (další ovládnutí mraků, slunce, větrů, využití vody a elektřiny atd.). Barevné obrázky doprovázené vysvětlujícím textem.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

Malované počasí , 1951

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malované počasí. Přihlašte se a napište ho.

a304
27.05.2023

Nádherná inspirace pro budoucí meteorology a vodohospodáře, opět krásné ilustrace a srozumitelný text. Kéž by se opět nově knížka vydala, jistě by se dlouho na pultech neohřála. Než se tak stane, doporučuji návštěvu knihovny.

Corso
07.10.2020

Oblubena knizka z detstva mojej mamy. Potom som ju cital ako decko ja, potom maly brasko, potom sa knizka stratila a dodnes nenasla. Viem ze sa objavuju nove vydania, ale to stare tazko zozeniem. Medzitym sa nasla jedna dobra dusa, (duch) z ciech, ktory knizku mal a celu mi ju aspon vo vysokom rozliseni naskenoval a poslal data (pre mamu z nostalgie). Takze tak, knihy z detstva vekom zase nadobudnu hodnotu. Hlavne tie stratene.

petr_
19.09.2020 5 z 5

knížka mého dětství, rád si na ni vzpomenu. Genialita autora, jednoduše vysvětlit dětem poměrně složitou problematiku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malované počasí v seznamech

v dalších seznamech2x